Call of Duty WWII Ücretsiz mi oldu?

Haziran için PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?

Call of Duty: WWII Ücretsiz mi oldu? Haziran ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?  PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?

Haziran ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?
II. Dünya Savaşı’na dönmek için “Call of Duty” i kaçırmış olan oyuncular artık hatalarını düzeltme şansına sahipler, çünkü “Call of Duty: World War II” Haziran 2020’de ücretsiz PlayStation Plus oyunları sağlayacağını açıkladı. PS ayrıca abonelerin üye oldukları sürece iki video oyununa sınırsız erişimine izin verir ve II. Dünya Savaşı listeye katılan son kullanıcıdır.
Call of Duty: WWII Ücretsiz mi oldu?

Call of Duty: WWII Ücretsiz mi oldu? PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler? 

Haziran ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?
Haziran ayında ücretsiz PlayStation Plus oyunları için yöntem listesi, 2017’nin en çok satan oyunlarından biri olan “Call of Duty: II. Dünya Savaşı” nı içeriyor.
Haziran ayında, PlayStation Plus abonelerinin kullanabileceği en son başlık “Call of Duty: II. Dünya Savaşı“. Her ne kadar dizinin Dünya Savaşlarına dayanan içeriği olmasına rağmen, tarihi 2007 II’ye kadar izlenebilir. II. Dünya Savaşı’nın köklerinden günümüzün “Call of Duty 4: Modern Warfare” e kadar pek yayılmadı. Son on yılda, 2008’in “Görev Çağrısı: Savaş Dünyası: Seri II”. Bu, İkinci Dünya Savaşı sırasında yapılan son yarışmadı.

Call of Duty: WWII Ücretsiz mi oldu? PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler? 

Sonra “Black Ops 3” ve “Endless War“, bazı taraftarların umduğu daha fütüristik bilimkurgu alanına bir dizi daha getirdi. Atış dizisi İkinci Dünya Savaşı’na katıldı: Call of Duty‘in kökeni. Call of Duty: World War II, gerçekçi bir savaş ekranı görsel olarak elde etmek için PlayStation 4 ve Xbox One donanımının gelişmiş özelliklerini kullandı. Oyun büyük bir başarıydı ve hızlı “Black Ops” oyununu yavaşlatan film hikayesi modu ve büyüleyici çok oyunculu modu için övgüyle karşılandı.

Haziran ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?

Hikaye modu ve çok oyunculu oyunlara ek olarak, II.Dünya Savaşı da Nazi zombi modunun ana işlevlerine sahiptir. Oyunun geri kalanı gerçekçilik peşinde koşsa da, zombi modu, deli bilim adamı (Udo Kier tarafından oynanan) ve popüler kalabalık modu tarafından doğrudan Gotik dehşete daldırılıyor. içinde. “Call of Duty” oyun serisinin genelliği göz önüne alındığında, “Call of Duty: II. Dünya Savaşı” ndaki artış platform için büyük bir zaferdir ve daha fazla oyuncunun daha fazla zaman harcayacağı yaz aylarında planlanması muhtemeldir. Çok oyunculu oyunlarda.

Call of Duty: WWII Ücretsiz mi oldu? PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler? 

Haziran ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları neler?
Birçok oyuncu Black Ops 4‘e ve daha sonra Modern Warfare’e geçmesine rağmen, Call of Duty: II.Dünya Savaşı’nın çok oyunculu oyunu diğer oyunlarla benzersiz olması nedeniyle hala aktif Ofis. Call of Duty: II. Dünya Savaşı’nın yaşıtlarından tamamen farklı olduğu duygusu, sağlıklı yenilenmesi, farklı ilerici sistemleri ve o dönemin gerçek silahlarıdır. Şimdi, oyunu ilk kez kaçıran oyuncunun 2017’nin en iyi atıcılarından birine girme şansı daha var.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Sims 4 yeni güncellemesi neler?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478