Call of Duty Korkunç Mesaj Nedir?

19 Gösterim
0

Call of Duty, birinci şahıs nişancı türünde bir oyun olup Call of Duty korkunç mesaj ile hem oyuncularını hem de diğer oyuncuların ilgisini son zamanlarda üzerine çekti. Call of Duty, 2003 ve 2004 yıllarında ilk çıkışını takiben 2003 ve 2004 yıllarında çok sayıda yılın oyunu ödülü kazanan elektronik bir oyundur.

Amerikan şirketi Infinity Ward tarafından tasarlanan ve Activision tarafından üretilen Call of Duty, oyuncuların savaşı Amerikan, Sovyet ve İngiliz askerlerinin gözünden görmelerini sağlayan bir ortam olarak II. Dünya Savaşı’nı konu alıyor. Peki, bu korkunç mesaj nedir? Öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Oyun İçindeki İlginç Mesaj

Call of Duty serisinin Warzone oyununda oyuncular ilginç mesajlarla karşılaşmaya başladı. Oyun içerisinde garip ve korkutucu mesajlar oyuncuların ekranını parazitlendiriyor ve ekranın hepsini kaplıyor.

Ancak oyuncuların aklına Call of Duty korkunç bir mesajla yeni gelecek bir oyun serisine mi dikkat çekmek istedikleri konusunda kararsızlar. Call of Duty: Warzone oyununda oyuncuları iki ilginç mesaj karşılıyor. İlkinde oyuncular, girdikleri oyun sırasında ekranları parazitleniyor. Daha sonra Know Your History adlı bir mesaj oyuncuları karşılıyor.

Bu mesajın Türkçe anlamı ise Geçmişini Bil. Bu mesajın ardından ise Rusça bir şekilde yazılmış Doomed to Repeat It mesajı karşılıyor. Bu mesajın anlamı ise Tekrar Etmeye Mahkum. Bu ilginç mesajlar oyuncular oyunun içinde bir çatışmadayken çıkmıyor. Birçok oyuncu Call of Duty serisinin yeni bir oyununun ilginç bir şekilde reklamı olarak bu mesajları yorumluyor.

Call of Duty Nasıl İndirilir?

Eğer siz de Call of Duty korkunç mesajını kendi gözlerinizle görmek isterseniz Call of Duty’i indirebilirsiniz. Eğer isterseniz Call of Duty’i bilgisayarınızda, PlayStation 4 oyun konsolunuzda ve de XBOX 360 oyun konsolunuzda da oynayabiliyorsunuz. Ancak bilgisayarınızda oynamak isterseniz yalnızca Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar oyunu oynayabiliyor.

Eğer Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız varsa Call of Duty’nin Warzone oyununun resmi sayfasında bilgisayar için lazım gereksinimleri öğrenebiliyorsunuz. Oyunun PC versiyonunda toplam 13 dil desteği bulunuyor. Ancak bunlar içinde maalesef Türkçe bulunmuyor.

Call Of Duty Mesajı

Call Of Duty Mesajı

Nasıl Oynanır?

Call of Duty free-to-play yani oynaması ücretsiz bir oyun. Ancak oyun içindeki bazı özelliklerin satın alınması gerekebiliyor. Warzone iki oyun moduna sahip: Battle Royale ve Plunder. Oyunun iki modunda da 150’ye kadar oyuncu kazanmak için savaşıyor. Warzone lobisine ilk girdiğinizde, Warzone Orientation’ı tamamlayarak savaşa uygun olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.

Bu eğitim, tüm oyuncuların Warzone’da en iyi kramponlarını öne çıkarmak için bilmesi gereken belirli mekanizmaları kapsıyor. Oryantasyonun tamamlanması sizi Domino için Operatör skini (oynanabilir karakter) ile ödüllendiriyor. Warzone Orientation, Call of Duty: Modern Warfare’in hareket, ateş etme, silah donatma, silah değiştirme ve silahınızı takma gibi temellerini öğretiyor.

Ayrıca ping atmak gibi Warzone temellerini de öğreniyorsunuz; Zırh Plakaları gibi envanter öğelerini toplamak, düşürmek ve kullanmak; maç içi sözleşmelerin etkinleştirilmesi ve tamamlanması; maç içi para birimi toplama ve kullanma; eşleşme içi para birimiyle Redeploy Token ve Killstreaks gibi öğeleri satın almak. Satın Alma İstasyonları’nı kullanma ve dahası.

Warzone Oryantasyonu tamamlandıktan sonra, oyuncular isteğe bağlı Canlı Ateş Egzersizleri’ne katılabiliyor. Bu, genel eşleştirme yerine tüm botlarla oynanan bir Warzone Battle Royale maçıdır, böylece araziyi daha iyi anlayabilir, belirli silahlar için bir his ve mekanik üzerinde ustalaşabilirsiniz. Eğer Call of Duty korkunç mesajların deneyimini yaşamak isterseniz resmi site üzerinden indirebiliyorsunuz.

Call of Duty: Warzone Kılavuzu

Warzone Oryantasyonu ve Battle Royale uygulamasına ek olarak, tüm oyuncular kapsamlı Resmi Warzone Strateji Kılavuzundan ek bilgiler, ipuçları ve daha fazlasını alabiliyor. Bu Resmi Warzone Strateji Kılavuzu çevrimiçi olarak mevcuttur ve tamamen ücretsizdir.

Kılavuz, Warzone’un tüm mekaniklerine kapsamlı genel bakış, bölge iç görüleriyle Warzone haritasının eksiksiz bir etkileşimli atlası, her iki modda derin dalışlar, 250’den fazla ipucu ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıca, yeni içerikle düzenli olarak güncellenen bir kılavuzdur. Eğitim seviyesini geçtikten sonra eğer şanslıysanız Call of Duty korkunç mesajını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Call Of Duty

Call Of Duty

Oyunda İlk Maç

İlk Warzone maçınıza girmeden önce bir Operatör (oynanabilir bir karakter) seçmelisiniz, ardından 4. Kademede kendi kişiselleştirilmiş ekipmanınızı oluşturabileceksiniz. Operatörler iki gruptan biri arasından seçilebilir: Bağlılık veya Koalisyon. Her fraksiyonun, ek Operatörlerin kilidini açmadan önce oynayabileceğiniz varsayılan bir karaktere sahiptir.

Karakterler, Battle Pass sistemi, Mağazası veya Warzone Orientation gibi oyun içi görevleri tamamlayarak edinilebiliyor. Operatörünüzü seçtikten sonra, ekipmanınızı oluşturmak için silahlar sekmesine gidin. Teçhizatlar, Warzone’un önemli bir parçasıdır ve kurulumunuzu oyun tarzınıza en uygun şekilde özelleştirmenize olanak tanır, özellikle de maça yükünüzle başladığınız Plunder oyun modunda.

Unutmayın, kendi teçhizatlarınızı oluşturma yeteneği açıldığında 4. Kademeye ulaşılıncaya kadar size varsayılan yüklemeler verilir. Silahınızı seçin, ardından Gunsmith’te istediğiniz gibi kişiselleştirin. Gunsmith’de, bir silahın görünümünü ve yeteneklerini değiştiren sayısız eklentiyle donatabiliyorsunuz. Daha fazla eklentinin kilidini açmak ve onları kullanmak için silahınızın seviyesini yükseltmeniz gerekiyor.

Oyuncular, Gunsmith’e ek olarak, belirli bir oyun tarzına hitap etmek için hazırlanmış özel silahlar olan silah planlarını da kullanabiliyorlar. Taslaklar, Mücadele Bileti Sistemi veya Mağazadan görevleri tamamlayarak edinilebiliyor. Planları kullanmak, silahınız tamamen seviyelendirilmemiş olsa bile belirli eklentilerin avantajlarından yararlanmanızı sağlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*