Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

 

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır 2020 bugünlerde en çok sorulan sorular arasında. Evet, Android ve iOS cihazlarda Aimbots, Wallhacks ve diğer hacker’ları etkinleştirmek için Mod’u Brawl Stars’daki mod menüsünden kullanmak mümkündür. Otomatik olarak makro ve robotlarla oyun oynayarak, paraları, ücretsiz kutuları, mücevherleri otomatik olarak eşleştirebilir ve efsanevi savaşçıları yükseltebilirsiniz.

Ancak, Tanrı modunda, sınırsız taşlar, paralar, ücretsiz savaş kutuları, güç noktaları veya dövüş yıldızlarında, oyun çevrimiçi bir çok oyunculu aksiyon macera oyunu olduğu için XP korsanı bulamazsınız ve kaydedersiniz Tüm oyun verileri Supercell (geliştirici) oyun sunucusunda saklanır ve saldırı yapılamaz.
Brawl Stars Elmas Hilesi Yapan Sitelerden https://tr.pinterest.com/pin/410109109816650275/ linkinden yapabilirsiniz.Şimdi Brawl Starts Hakkında herşeye göz atalım!

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır 2020?

Aşama 1: Oyun İçi Zorluk

Oyundaki etkinlik sadece 24 saat sürer.Her seferinde 4 kez kaybederseniz etkinlik elenir ve bir sonraki etkinliğe devam edemezsiniz. Şampiyonayı kazanmak için 800 veya daha fazla kupanın olması gerekir. Herhangi bir şampiyonluk oyununda aynı takımda aynı savaşçılara sahip olamazsınız. Dostça bir oyun gibi, bu oyuna sahip olmasanız bile, bu aktivitede seçtiğiniz “Yıldız Gücü” ve “gadget’ı” kullanabilirsiniz. Kilidi açılmamış Brawlers’ı kullanamazsınız. Mağazada bazı Star Points teklifleri var. Her zorluk yalnızca bir kez görünebilir ve satın alınabilir.
 • Büyük Kutu = 500 Yıldız Puanı
 • Mega Kutu = 1500 Yıldız Puanı
 • 2 Mega Kutu = 3000 Yıldız Puanı
 • İkiden fazla oyun kaybetmeden savaşı tamamlayan oyuncular aylık çevrimiçi elemeye katılabilirler.Aşama 2: Çevrimiçi Elemeler

Aşama 2: Çevrimiçi Elemeler

Bu aşamada, sizinle diğer takımlara karşı savaşmadan önce üç yenilgi ile 15 galibiyet tamamlayan en az iki oyuncu daha bulmalısınız. Oyun eleme maçıyla oynanır ve en iyi takım aylık finale girer. Bu ayarların sonuçlarına göre puan kazanın. Her iki takım da her oyunda savaşları yasaklayabilir. Savaşçıların onları her iki taraftan da yasaklamaları yasaktır.

Aşama 3: Aylık Finaller

Dünyanın dört bir yanından en iyi 8 takım, aylık finallere bizzat katılmaya ve tüm katılımcılara nakit ödüller vermeye davet edilecek – Brawl Stars seyahat ve konaklama için ödeme yapacak. Her iki takım da Brawler’ı her oyunda körü körüne yasaklar. Savaşçıların onları her iki taraftan da yasaklamaları yasaktır. Her iki takım da aynı savaşçıyı yasaklarsa, bu oyunda sadece bir savaşçı yasaklanır. Harita üzerinde belirli bir modda iki maç yapıldı. Her iki takım da bir maç kazanırsa, üçüncü maç oynanır. Bu maçlar, takımın bir sonraki tura girmesi için üç grubun kazanılması gereken gruplar halinde oynanır. Bu ayarların sonuçlarına göre puan kazanın.

Aşama 4: Dünya Finalleri

Kasım 2020’de Brawl Stars Dünya Finalleri’ne katılmak üzere 1.000.000 $ ödülün büyük bir kısmını kazanmak için çevrimiçi kalifikasyon ve aylık finallerde yeterli puan kazanın! Bölgesel sıralamadan ilk 8 takım Dünya Finallerine katılacak: Avrupa ve Avrupa Birliği (Orta Doğu ve Afrika) -3 takım Asya Pasifik ve Japonya (Asya Pasifik ve Japonya) -Grup 2 Anakara Çin-1 set NA ve Latin N (Kuzey Amerika ve Kuzey Latin Amerika) -1 set Latin Amerika (Güney ve Latin Amerika) -1 set
Brawl Stars bir üçüncü şahıs yukarıdan aşağıya atıcılık oyunudur.İstediğiniz Brawler olarak katılabilir ve çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Bu etkinliklerde, her bir etkinlik türü için belirli bir hedefi tamamlamaya çalıştığınızda, diğer savaşçılarla karşılaşırsınız.

İpuçları

Rolünüzü bilin. Farklı Brawlers farklı şeyler için en iyisidir. Örneğin, El Primo çok fazla zarar görebilir ve ekibindeki diğer boğa güreşçilerini koruyabilir, ancak Brock gibi bir boğa güreşçisi uzaktan destek için en iyisidir. Brawler’in saldırısının ne kadar hızlı gittiğini öğrenin. Avcı uçağının saldırısı hedefe ulaşmak için biraz zaman alırsa, hareket edersen ya da kaçırırsan, önce hedefe nişan alman gerekir.
Ne zaman para çekeceğinizi bilin. Kavga ateşlenmediğinde veya vurulmadığında iyileşir. Sağlığınız azalırsa, sağlığı geri yüklemek için bir süre saklanmak en iyisidir, ancak unutmayın, bu da rakibinize aynı şeyi yapma fırsatı da verebilir. Düşman saldırılarında hayatta kalmaya çalışın. Kısa menzilli saldırıları önlemek kolay olmasa da, Brock roketi gibi uzun menzilli mermileri atlamak için hassas kazıma teknikleri kullanılabilir.
Yaygın bir teknik, uzun menzilli bir saldırı gördüğünde yanlara doğru yürümektir. Düşman saldırıyı kaçırdı, çünkü saldırı süresini ayarlayacaklar.
Savaşçının hit kutusu (saldırının onları birleştirip yok edebileceği alan) savaşçının kendisi tarafından değil, ayağının çevresindeki halka tarafından belirtilir.
Her boksörün yüzüğü aynı boyuttadır, bu nedenle en büyük boksörlerden en küçüğüne vurmak kolaydır. Savaşçının hit kutusu tek bir sığınaktan daha büyük. Tamamen korunmak istiyorsanız, iki koruma bloğunun arkasına saklanın.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • CROW LEON2 hafta önce
 • SPİKE Sandy CROW Max Mr. P surge bea suprout

  • eyonetimoyun1 hafta önce
  • Thanks for your comment.

 • Oyuncum Admin1 ay önce
  • DENEME YAZI

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile 14. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478